Open Procurement Albania

Blerje aparat mjekėsor EEG

Autoritet Prokurues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Institucion Kontraktues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje aparat mjekėsor EEG- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit, FSDKSH
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 100 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-09-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-09-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 16-09-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues FEDOS SHPK - GENIUS SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - MONTAL SHPK - PAERA SHPK - LUAN SOLLAKU SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FEDOS SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 050 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-09-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 460 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 18-10-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 5 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.36 - Dt.13-09-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.40 - Dt.10-10-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.43 - Dt.31-10-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.