Open Procurement Albania

Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė nė Spitalin Universitar tė Traumės pėr njė periudhė 4-vjecare

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė nė Spitalin Universitar tė Traumės pėr njė periudhė 4-vjecare- Fondi limit total I parashikuar ėshtė 181,410,840 lekė pa TVSH - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-50552-09-22-2016
Vlera / Fondi Limit 181 411 008,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-09-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-10-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 17-10-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues DEVIS SHPK
PAERA SHPK
W- CENTER SHPK
BYLIS PHARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Devis SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 180 894 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-11-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 217 072 800,00
  Data e lidhjes sė kontratės 07-12-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 4 vite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa dhe ka marre pergjigje me shkrese nr-1119/1-Prot , date 15-11-2016.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1- Bylis Pharma SHPK:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  2- PAERA SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  3- W-CENTER SHPK
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.38 - Dt.26-09-2016
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr. 48 -Dt. 05-12-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.50 - Dt.19-12-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.