Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekėsore pėr periudhėn e mbetur tė vitit 2016 - Loti 2 - Materiale konsumabėl dhe kirurgjikale

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekėsore pėr periudhėn e mbetur tė vitit 2016 - financuar nga Buxheti i Shtetit- Loti 2 - Materiale konsumabėl dhe kirurgjikale
Nr. Reference REF-50896-09-26-2016
Vlera / Fondi Limit 2 065 250,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-09-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-10-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 20-10-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Bylis Pharma SHPK - P-N-G SHPK - FLORFARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLORFARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 971 430,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 365 716,00
  Data e lidhjes sė kontratės 14-11-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa- Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1-Bylis Pharma Nr- Nipti : K12929401M Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme: 1- Nuk ka paraqitur oferte
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.46 - Dt.21-11-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.