Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekësore për periudhën e mbetur të vitit 2016 - Loti 5 - Materiale për radioimazherinë

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekësore për periudhën e mbetur të vitit 2016 - financuar nga Buxheti i Shtetit- Loti 5 - Materiale për radioimazherinë
Nr. Reference REF-50901-09-26-2016
Vlera / Fondi Limit 1 006 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 27-09-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-10-2016
Data e mbajtjes se tenderit 20-10-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues SAER MEDICAL SHPK - BYLIS PHARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 001 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-10-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 15-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa- Janë s'kualifikuar ofertuesit e mëposhtëm: 1-Bylis Pharma Nr- Nipti : K12929401M Përkatësisht për arsyet e mëposhtme: 1- Ka paraqitur vetem nje formular oferte te paplotesuar
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.