Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekėsore pėr periudhėn e mbetur tė vitit 2016 - Loti 5 - Materiale pėr radioimazherinė

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekėsore pėr periudhėn e mbetur tė vitit 2016 - financuar nga Buxheti i Shtetit- Loti 5 - Materiale pėr radioimazherinė
Nr. Reference REF-50901-09-26-2016
Vlera / Fondi Limit 1 006 600,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-09-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-10-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 20-10-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues SAER MEDICAL SHPK - BYLIS PHARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 001 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa- Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1-Bylis Pharma Nr- Nipti : K12929401M Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme: 1- Ka paraqitur vetem nje formular oferte te paplotesuar
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.