Open Procurement Albania

Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė nė Spitalin Rajonal Vlorė pėr njė periudhė 4-vjecare

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė nė Spitalin Rajonal Vlorė pėr njė periudhė 4-vjecare - financuar nga Buxheti i Shtetit- Fondi limit i parashikuar pėr periudhėn ėshtė 195 523 200 lekė pa TVSH
Nr. Reference REF-52030-10-04-2016
Vlera / Fondi Limit 195 523 008,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-10-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 28-10-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Devis SHPK
BYLIS PHARMA SHPK
PAERA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Devis SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 194 980 080,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-11-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 233 976 096,00
  Data e lidhjes sė kontratės 16-12-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 4 vite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Jane skualifikuar OE e meposhtem:
  1) Bylis Pharma SHPK:

  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.

  2) PAERA SHPK :
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.45 - Dt.14-11-2016
  Lidhja e Kontratės Formulari i lidhjes sė kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.