Open Procurement Albania

Blerje medikamente- Loti 7 - Paclitaxel 100 mg/16-67 ML Flakon, 300 njėsi

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje medikamente- Loti 7 - Paclitaxel 100 mg/16-67 ML Flakon, 300 njėsi
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 817 565,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-11-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 11-11-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Rejsi FARMA SHPK - FLORFARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Rejsi FARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 994 400,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-11-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 393 280,00
  Data e lidhjes sė kontratės 25-11-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.42 - Dt.24-10-2016
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.