Open Procurement Albania

Blerje medikamente- Loti 13 - Cefotaxime sodium 1 gr flakon

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit Blerje medikamente mjekësore për pLotësimin e nevojave të SUT deri në fund të vitit 2016- Loti 13 - Cefotaxime sodium 1 gr flakon
Nr. Reference REF-53884-10-17-2016
Vlera / Fondi Limit 309 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-10-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-11-2016
Data e mbajtjes se tenderit 16-11-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues FLORFARMA SHPK - TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLORFARMA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 300 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-11-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 360 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 06-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates 15-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa- Janë s'kualifikuar ofertuesit e mëposhtëm: 1- TRIMED Nr- Nipti : K51612031J Përkatësisht për arsyet e mëposhtme: 1-Ka paraqitur ne sistem vetem QKR historik/Ekstrakt
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.49 - Dt.12-12-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.