Open Procurement Albania

Blerje medikamente- Loti 71 - Vancomycine 1 gr flakon

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit Blerje medikamente mjekësore për pLotësimin e nevojave të SUT deri në fund të vitit 2016- Loti 71 - Vancomycine 1 gr flakon
Nr. Reference REF-53997-10-18-2016
Vlera / Fondi Limit 475 300,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-10-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-11-2016
Data e mbajtjes se tenderit 16-11-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues TRIMED SHPK - ALBANIA NEW FARM SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Albanian New Farm SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 474 600,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-11-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 569 520,00
  Data e lidhjes se kontrates 05-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates 15-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa- Janë s'kualifikuar ofertuesit e mëposhtëm: 1- TRIMED Nr- Nipti : K51612031J Përkatësisht për arsyet e mëposhtme: 1-Ka paraqitur ne sistem vetem QKR historik/Ekstrakt
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.