Open Procurement Albania

Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė tė Spitalit Psikiatrik Dr- Sadik Dinēi Elbasan dhe qendrave tė rehabilitimit nė varėsi "Jeta" Cerrik dhe "Drita" Elbasan- 2- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit- (Fondi limit nė dispozicion ėshtė pėr tė gjithė periudhėn 3 vjecare)

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė tė Spitalit Psikiatrik Dr- Sadik Dinēi Elbasan dhe qendrave tė rehabilitimit nė varėsi "Jeta" Cerrik dhe "Drita" Elbasan- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-55666-10-27-2016
Vlera / Fondi Limit 125,442,508
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-11-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 21-11-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues DEVIS SHPK - 2-MJ SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - PAERA SHPK - W-CENTER SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31420012M
 • Devis SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 125099848
  Data e shpalljes sė fituesit 25-11-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 150119817.6
  Data e lidhjes sė kontratės 09-12-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 48 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Operatore ekonomikė tė s'kualifikuar:
  1- Operatori ekonomik "2-MJ" , mbas verifikimit dhe shqyrtimit te dokumenteve ligjore,teknike dhe ekonomike konstatohet se dokumentacioni eshte I paplote dhe ky operator rezulton I pasuksesshem pasi nuk ka paraqitur asnje dokument sipas kritereve te percaktuara ne DST-Operatori nuk ka paraqitur oferte-
  2- Operatori ekonomik "Bylis Pharma" , mbas verifikimit dhe shqyrtimit te dokumenteve ligjore,teknike dhe ekonomike konstatohet se dokumentacioni eshte I paplote dhe ky operator rezulton I pasuksesshem pasi nuk ka paraqitur asnje dokument sipas kritereve te percaktuara ne DST- Operatori nuk ka paraqitur oferte-
  3- Operatori ekonomik "PAERA" , mbas verifikimit dhe shqyrtimit te dokumenteve ligjore,teknike dhe ekonomike konstatohet se dokumentacioni eshte I paplote dhe ky operator rezulton I pasuksesshem pasi nuk ka paraqitur asnje dokument sipas kritereve te percaktuara ne DST- Operatori nuk ka paraqitur oferte-
  4- Operatori ekonomik "W-Center" , mbas verifikimit dhe shqyrtimit te dokumenteve ligjore,teknike dhe ekonomike konstatohet se dokumentacioni eshte I paplote dhe ky operator rezulton I pasuksesshem pasi nuk ka paraqitur asnje dokument sipas kritereve te percaktuara ne DST- Operatori nuk ka paraqitur oferte-
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.49 - Dt.12-12-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.50 - Dt.19-12-2016