Open Procurement Albania

Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė tė Spitalit Psikiatrik Dr- Sadik Dinēi Elbasan dhe qendrave tė rehabilitimit nė varėsi Jeta Cerrik dhe Drita Elbasan- 2- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit- (Fondi limit nė dispozicion ėshtė pėr tė gjithė periudhėn 3 vjecare)

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė tė Spitalit Psikiatrik Dr- Sadik Dinēi Elbasan dhe qendrave tė rehabilitimit nė varėsi Jeta Cerrik dhe Drita Elbasan- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-55666-10-27-2016
Vlera / Fondi Limit 125 442 508,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-11-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 21-11-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues DEVIS SHPK
2-MJ SHPK
BYLIS PHARMA SHPK
PAERA SHPK
W-CENTER SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Devis SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 125 099 848,00
  Data e shpalljes sė fituesit 25-11-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 150 119 817,60
  Data e lidhjes sė kontratės 09-12-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 48 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Operatore ekonomikė tė s'kualifikuar:


  1) Operatori ekonomik 2-MJ :
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  2) Operatori ekonomik Bylis Pharma :
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  3)Operatori ekonomik PAERA :
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  4) Operatori ekonomik W-Center :
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.49 - Dt.12-12-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.50 - Dt.19-12-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.