Open Procurement Albania

Blerje medikamente - financuar nga Buxheti i shtetit- Loti 13 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, ALANINE dhe ARGININE dhe GLYCINE dhe HISTIDINE dhe ISOLEUCINE dhe LEUCINE dhe LYSINE ACETATE dhe METHIONINE dhe PHENYLALANINE dhe PROLINE dhe SERINE dhe TAURINE dhe THREONINE dhe TRYPTOPHAN dhe TYROSINE dhe VALINE, 5%/500 ml , Flakon

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje medikamente - financuar nga Buxheti i shtetit- Loti 13 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, ALANINE dhe ARGININE dhe GLYCINE dhe HISTIDINE dhe ISOLEUCINE dhe LEUCINE dhe LYSINE ACETATE dhe METHIONINE dhe PHENYLALANINE dhe PROLINE dhe SERINE dhe TAURINE dhe THREONINE dhe TRYPTOPHAN dhe TYROSINE dhe VALINE, 5%/500 ml , Flakon
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 15 520,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-11-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 03-11-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Rejsi FARMA SHPK - TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Rejsi FARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 15 498,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-11-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 18 597,60
  Data e lidhjes sė kontratės 25-11-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Eshte s'kualifikuar oferta e operatorit ekonomik"Trimed" shpk Tirane, me NIPT- K51612031J per paraqitje dokumentacioni te parregullt
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.