Open Procurement Albania

Blerje medikamente - financuar nga Buxheti i shtetit- Loti 46 - Sistemi nervor, Paracetamol, 1 gr , Ampule

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje medikamente - financuar nga Buxheti i shtetit- Loti 46 - Sistemi nervor, Paracetamol, 1 gr , Ampule
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 72 084,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-11-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 03-11-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Pharma One SHPK - REJSI FARMA SHPK - TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Pharma One SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 71 600,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-11-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 85 920,00
  Data e lidhjes sė kontratės 18-11-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Eshte s'kualifikuar oferta e operatorit ekonomik"Trimed" shpk Tirane, me NIPT- K51612031J , per paraqitje dokumentacioni te parregullt
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.