Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė Drejtorisė sė Shėndetit Publik Dibėr

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Dibėr
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Dibėr
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė Drejtorisė sė Shėndetit Publik Dibėr
Nr. Reference REF-22825-02-03-2016
Vlera / Fondi Limit 1 991 847,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 09-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 9
Operatorė Konkurues ERDA SECURITY SHPK - RES-03 SECURITY SHPK - KEVENJO SHPK - INTERNATIONAL SECURITY SHPK - NAZERI 2000 SHPK - SAFE SHPK - KEVENJO SHPK - GRAND SECURITY SHPK - TREZHNJEVA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SNAJPER SECURITY  SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 963 689,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-05-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 523 650,00
  Data e lidhjes sė kontratės 01-11-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 9 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka patur ankese dhe me shkresen e Drejtorise Shendetit Publik Diber Nr- 281 Prot- Date 08-06-2016 si dhe me vendimin nr- 712/2016 prot-, date 16-09-2016 te Komisionit Prokurimit Publik i eshte kthyer pergjigje
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Nr.43 - Dt.31-10-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.44 - Dt.07-11-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.