Open Procurement Albania

Blerje e shėrbimit tė siguracionit pėr specializantėt e universitetit tė mjekėsisė- Loti i I-rė: Sigurimi i jetės dhe i shėndetit tė studentit specializant gjatė ushtrimit tė detyrės

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje e shėrbimit tė siguracionit pėr specializantėt e universitetit tė mjekėsisė- Loti i I-rė: Sigurimi i jetės dhe i shėndetit tė studentit specializant gjatė ushtrimit tė detyrės- Burimi i Financimit: Tė ardhurat dytėsore (vetėfinancim)
Nr. Reference REF-61254-12-05-2016
Vlera / Fondi Limit 5 880 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-12-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-01-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 05-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues SICRED
INSIG
SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Sicred SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 850 600,00
  Data e shpalljes sė fituesit 19-01-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7 020 720,00
  Data e lidhjes sė kontratės 13-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 1 vit
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA SHA
  Nuk permbush kriteret e vecanta per kualifikim sipas DST.
  a. Vėrtetimi i OSHEE i paraqitur pėr kėtė procedurė prokurimi nuk ka tė shlyer detyrimet e muajit Tetor dhe Nėntor 2016.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.49 - Dt.12-12-2016
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.7 - Dt.20-02-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.