Open Procurement Albania

Loti 2 - Blerje dollape pėr Spitalin Universitar "Shefqet Ndroqi"

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Loti 2 - Blerje dollape pėr Spitalin Universitar "Shefqet Ndroqi"- Burimi i Financimit: Buxheti i shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 605 600,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 07-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues Bolt SHPK - RO-AL SHPK - KORCARI SHPK - ERZENI/SH SHPK - M- LEZHA SHPK - SHAGA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Bolt SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 044 960,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-04-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 253 952,00
  Data e lidhjes sė kontratės 16-05-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 1 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka patur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.6 - Dt.15-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.16 - Dt.25-04-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.20 - Dt.23-05-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.