Open Procurement Albania

Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje, Briket Pellet, pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje, Briket Pellet, pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci", Elbasan- Burimi i financimit - Buxhetit i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 440 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-02-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 22-02-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues FA&BI SHPK - M-B- KURTI SHPK - STAR/E SHPK -
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FA & BI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 433 120,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-03-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 16-03-2016 deri nė 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.6 - Dt.15-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.12 - Dt.29-03-2016
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.