Open Procurement Albania

Shėrbim i supervizimit pėr ndėrtimin e maternitetit te ri dhe shtesės me dy kate pėr shėrbimin e kirurgjisė dhe tė patologjisė nė Spitalin Sarandė

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Objekti i Tenderit Shėrbim i supervizimit pėr ndėrtimin e maternitetit te ri dhe shtesės me dy kate pėr shėrbimin e kirurgjisė dhe tė patologjisė nė Spitalin Sarandė
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 533 190,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-02-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 22-02-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Gjeokonsult & CO SHPK - AVE Cosulting SHPK & SPHAERA SHPK - NORD COMAT SHPK - A-SH- Engineering & GEOSAT GROUP SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Gjeokonsult & CO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 800 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-03-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 360 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 25-04-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.6 - Dt.15-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.10 - Dt.15-03-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.18 - Dt.09-05-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.