Open Procurement Albania

Shėrbimi i mirėmbajtjes sė autoambulancave tė Shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Shėrbimi i mirėmbajtjes sė autoambulancave tė Shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT (Autoambulance Benz, Tipi 311cdi,Diesel - viti 2004; Autoambulance Fiat Dukato Diesel - Viti prodhimit 2002; Autoambulance Fiat Dukato Benzine - Viti prodhimit 1987; Autoambulance Benz 508 Diesel - Viti Prodhimit 1987; Autoambulance Daimler Tipi Craisler Diesel - Viti 2003; Autoambulance Daimler Tipi Craisler Diesel - Viti 2003; Autoambulaca APV Mercedes Benc Viti i prodhimit 2005, me naft tip-902 (211 CDI) me vellim 2148 cm ³; Autoambulaca APV Mercedes Benc Viti i prodhimit 2005, me naft tip-902 (211 CDI) me vellim 2148 cm ³) - Financuar nga Buxheti i Shtetit pėr Vitin 2016
Nr. Reference REF-48643-09-01-2016
Vlera / Fondi Limit 975 247,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-09-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-09-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 13-09-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.