Open Procurement Albania

Blerje pajisjesh elektronike pėr Universitetin e Mjekėsisė, Tiranė

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje pajisjesh elektronike pėr Universitetin e Mjekėsisė, Tiranė - financuar me Tė ardhurat dytėsore (vetėfinancim)
Nr. Reference REF-64833-12-28-2016
Vlera / Fondi Limit 8 391 060,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-12-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-01-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 30-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues BNT Electronics SHPK
PC STORE
C.C.S. SHPK
EURO INFORM
SINTEZA CO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BNT Electronics SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 733 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-02-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Nga operatori ekonomik “PC STORE” sh.p.k. mė datė 27.02.2017 dhe ka marrė pėrgjigje mė datė 06.03.2017 Ka pasur ankesa.
  Ankesa u paraqit nga operatoriPC STORE me date 27-02-2017 dhe ka marre pergjigje me date 06-03-2018.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Subjekti SINTEZA CO SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  2. Subjekti EURO INFORM SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  3. Subjekti CCS SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.