Open Procurement Albania

Furnizim me Ushqime per Spitalin Pogradec - financuar nga Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Objekti i Tenderit Furnizim me ushqime pėr Spitalin Pogradec - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-65144-01-12-2017
Vlera / Fondi Limit 2 916 835,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-01-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-01-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 23-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues ELIPS 94 SHPK - ARJANA GORA - ERDIS - NELSA SHPK - PAERA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ELIPS 94 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 696 850,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-02-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 236 220,00
  Data e lidhjes sė kontratės 23-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1.PAERA shpk me NIPT L31505034R
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme: Nuk ka paraqitur oferte ekonomike dhe asnje dokumentacion tjeter ligjor pervec Certifikates se Regjistrimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.9 - Dt.06-03-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.