Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: Për kryerjen e shërbimit të mirëmbajtjes së Objekteve në SUT, për pLotësimin e nevojave të fillimit të vitit 2018

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: Për kryerjen e shërbimit të mirëmbajtjes së Objekteve në SUT, për pLotësimin e nevojave të fillimit të vitit 2017- (Vlera totale përfundimtare e kontratës fillestare/ Lotit është 3 884 400 me TVSH, lidhur më 11-03-2016)
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 647 400,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 29-12-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Meni SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Meni SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 647 400,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 776 880,00
  Data e lidhjes se kontrates 29-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Meni SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Meni SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Meni SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Meni SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.2 - Dt.16-01-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.