Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Pėr Furnizimin me Oksigjen tė Lėngėt (bar) nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Pėr Furnizimin me Oksigjen tė Lėngėt (bar) nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017- Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ lotit ishte 2 345 054-72 (nuk kane TVSH), lidhur mė 13-10-2016
Nr. Reference REF-49634-09-14-2016
Vlera / Fondi Limit 469 011,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 30-12-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues MESSER ALBAGAZ SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MESSER ALBAGAZ SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 469 011,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 562 813,20
  Data e lidhjes sė kontratės 30-12-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.2 - Dt.16-01-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.