Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Blerje karburant (naftė)

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Blerje karburant (naftė)- Vlera totale e kontratės fillestare/ lotit ishte 3-141-471 (me TVSH), lidhur mė datė 12-05-2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 523 578,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 04-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Kastrati SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kastrati SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 523 578,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 628 294,00
  Data e lidhjes sė kontratės 04-01-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.2 - Dt.16-01-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.