Open Procurement Albania

Blerje Aparat Vidiogastroskop(set)

Autoritet Prokurues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Institucion Kontraktues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Aparat Vidiogastroskop(set) - financuar nga Tė ardhurat dytėsore tė Poliklinikės sė Specialiteteve nr-3
Nr. Reference REF-65328-01-18-2017
Vlera / Fondi Limit 3 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-01-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-01-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 30-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues FEDOS SHPK - BIOMETRIC ALBANIA - MONTAL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FEDOS SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 490 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-01-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 188 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 10-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar operatoret e meposhtem
  1.Biometrik: Nuk ka paraqitur te gjithe dokumentacionin e kerkuar ne DST. Nuk ka paraqitur as oferte.
  2.MONTAL Nuk ka paraqitur asnje nga dokumentat e kerkuara ne dst.,me perjashtim te Vertetimit per shlyerjen e detyrimeve te energjise elektrike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.