Open Procurement Albania

Blerje materiale radilogjike

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje materiale radiologjike - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-66085-01-30-2017
Vlera / Fondi Limit 1 082 300,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-01-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-02-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 09-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues SAER MEDICAL SHPK - Paera shpk - Bylis Pharma shpk - Albaphoto shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 999 200,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-02-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 199 040,00
  Data e lidhjes sė kontratės 21-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s'kualifikuar oferta e operatorit ekonomik “Bylis Pharma”shpk dhe Paera Shpk pasi nuk kanė paraqitur dokumentacionin e Kritereve te Pergjithshme te Kualifikimit dhe dokumentacionin e Kritereve te Vecanta te Kualifikimit duke mosplotesuar kerkesat e percaktuara ne dokumentat e tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.9 - Dt.06-03-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.