Open Procurement Albania

Riparime dhe shėrbime tė automjeteve - financuar nga Buxheti i shtetit

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Riparime dhe shėrbime tė automjeteve - financuar nga Buxheti i shtetit
Nr. Reference REF-67521-02-13-2017
Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-02-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 23-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ALSTEZO SHPK - KADIU SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALSTEZO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 986 700,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 986 700,00
  Data e lidhjes sė kontratės 03-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte s'kualifikuar oferta e operatorit ekonomik "Kadiu"shpk, me vlere 2.510.200 (dy milion e peseqindedhjete mije e dyqind) pasi nuk ka paraqitur dokumentacionin e plote te Kritereve te Vecanta te Kualifikimit duke mosplotesuar kerkesat e percaktuara ne dokumentat e tenderit
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Formulari i lidhjes sė kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.