Open Procurement Albania

Blerje kite dhe reagente, Elektrolitmetėr

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje kite dhe reagente, Elektrolitmetėr - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-67345-02-10-2017
Vlera / Fondi Limit 17 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 07-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Genius SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Genius SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 16 721 470,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 20 065 764,00
  Data e lidhjes sė kontratės 10-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar:
  1. BYLIS SHPK
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  2. FEDOS SHPK
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  3. BIOMETRIC ALBANIA SHPK
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.15 - Dt.18-04-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.15 - Dt.18-04-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.