Open Procurement Albania

Shtesë Kontrate: B3 - Sistemi muskolo-skeletik, Antituberkulare, Barna antiparazitare, Barna dermatologjike, Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale; Për Lotin 4 - Antituberkulare Rifampicine 300 mg Tablete; Për Lotin 12 - Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale Methylprednisolon succinat 500 mg Flakon

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Shtesë Kontrate: B3 - Sistemi muskolo-skeletik, Antituberkulare, Barna antiparazitare, Barna dermatologjike, Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale; Për Lotin 4 - Antituberkulare Rifampicine 300 mg Tablete; Për Lotin 12 - Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale Methylprednisolon succinat 500 mg Flakon. Vlera totale përfundimtare e kontratës fillestare/ Lotit ishte 242,840 (me TVSH); lidhur më datë 16.08.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 48 568,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 11-01-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues TRIMED
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 48 568,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 58 281,60
  Data e lidhjes se kontrates 11-01-2017
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.3 - Dt.23.01.2017

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.