Open Procurement Albania

Shtesė Kontrate: Blerje barna B1-Anestezi Reanimacioni, Antiinfektiv tė pėrgjithshėm, Antituberkularė, Antiparazitarė, Dermatologjikė, Barna hormonale sistemike, hormonale seksuale, Lėndė kontrasti gastrointestinale, Sistemi muskulo-skeletik", e ndarė nė Lote

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Shtesė Kontrate: Blerje barna B1-Anestezi Reanimacioni, Antiinfektiv tė pėrgjithshėm, Antituberkularė, Antiparazitarė, Dermatologjikė, Barna hormonale sistemike, hormonale seksuale, Lėndė kontrasti gastrointestinale, Sistemi muskulo-skeletik", e ndarė nė Lote: Loti 25 Sistemi Muskolo-Skeletik Ibuprofen 100mg/5ml-100ml Flakon. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ Lotit ishte 106 200 (me TVSH); lidhur mė datė 28.04.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 17 700,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 10-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Fu Farma SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUFARMA SHA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 17 700,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 21 240,00
  Data e lidhjes sė kontratės 10-01-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.3 - Dt.23.01.2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.