Open Procurement Albania

Shtesė Kontrate: Blerje medikamente pėr lotin 1, 21 dhe 22 (Cefazoline sodium, Diclofenac sodium, Ketoprofen sale di lisina); lotin 28, 24 dhe 13 (Cefuroxime sodium, Ciprofloxacine dhe Gentamycine sulphate) dhe lotin 7 (Tramadol)

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Shtesė Kontrate: Blerje medikamente pėr lotin 1, 21 dhe 22 (Cefazoline sodium, Diclofenac sodium, Ketoprofen sale di lisina); lotin 28, 24 dhe 13 (Cefuroxime sodium, Ciprofloxacine dhe Gentamycine sulphate) dhe lotin 7 (Tramadol). Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ lotit ishte pėrkatėsisht 1.470.442; 560.580 dhe 66.300 leke (me TVSH), mė datė 22.04.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 364 514,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 09-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 364 514,17
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 437 417,00
  Data e lidhjes sė kontratės 09-01-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.3 - Dt.23.01.2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.