Open Procurement Albania

Shėrbimi i mirėmbajtjes se autoambulancave tė shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Shėrbimi i mirėmbajtjes se autoambulancave tė shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-70721-03-06-2017
Vlera / Fondi Limit 1 391 710,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 17-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues ALSTEZO SHPK - KADIU SHPK - SERVIS - AUTO 2000 - GEZIM CARA - LEKSI SECURITY
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALSTEZO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 384 100,00
  Data e shpalljes sė fituesit 30-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 660 920,00
  Data e lidhjes sė kontratės 07-06-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  OE "KADIU SHA" s'kualifikohet pasi:
  1- Ky OE nuk ploteson Kriteret e vecanta te kualifikimit. Mbas fazes se shqyrtimit te ankesave ky OE s'kualifikohet me vendim te Komisionit te Prokurimit Publik me Nr 350/1 Dt. 26.05.2017 Prot i protokolluar ne sekretarine e SUT me Nr. 683 Dt. 29.05.2017.
  OE SERVIS - AUTO 2000 sh.p.k. skualifikohet pasi
  1-Nuk ka paraqitur dokumentacion
  OE Gėzim Cara s'kualifikohet pasi
  1-Nuk ka paraqitur dokumentacion
  OE LEKSI SECURITY s'kualifikohet pasi
  1-Nuk ka paraqitur dokumentacion
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.22 - Dt.05-06-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.12-06-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.