Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D.Sh.Spitalor Bulqizė

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D.Sh.Spitalor Bulqizė
Nr. Reference REF-70238-03-02-2017
Vlera / Fondi Limit 1 875 144,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 14-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues SNAJPER SECURITY - GRAND SECURITY - RES-03 SHPK - NAZERI 2000 - SAFE - TREZHNJEVA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RES-03 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 211 961,39
  Data e shpalljes sė fituesit 09-11-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 254 353,67
  Data e lidhjes sė kontratės 22-11-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. GRAND SECURITY me nipt: K51705027S , me vlere 211.961,39(dyqind e njembedhjete mije e nenteqind e gjashtedhjete e nje presjetridhjete e nente) leke pa TVSH ne muaj
  2 NAZERI - 2000 me nipt: K31422029Q me vlere 208.500,27 (dyqind e tete mije e peseqind presje njezet e shtate) leke pa TVSH ne muaj
  3. TREZHNJEVA me nipt: K19303605O me vlere 211.961,39(dyqind e njembedhjete mije e nenteqind e gjashtedhjete e nje presjetridhjete e nente) leke pa TVSH ne muaj
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Mungese dokumentacioni
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit Nr.45 - Ft.13-11-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.48 - Dt.04-12-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.