Open Procurement Albania

Shėrbim mirėmbajtje ashensorėsh, nė SUT pėr vitin 2017

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Shėrbim mirėmbajtje ashensorėsh, nė SUT pėr vitin 2017
Nr. Reference REF-70211-03-02-2017
Vlera / Fondi Limit 1 249 067,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 13-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues DOPPLER -AL SHPK & DESARET COMPANY - ALBIOLA.SH
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DOPPLER -AL SHPK - DESARET COMPANY
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 943 200,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 131 840,00
  Data e lidhjes sė kontratės 19-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  OE "ALBIOLA.SH" sh.p.k. skualifikohet pasi:
  1- kontratat e punes te lidhura me punonjesit kane perfunduar ne daten 31.12.2016 dhe nuk kane kontrate pune aktuale ne fuqi sic kerkohet ne kritere
  2- Nuk ka paraqitur faturat per kontratat e ngjashme sic kerkohet ne kritere, por vetem kontraten dhe vertetimin e realizimit te kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor-
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.16 - Dt.24-04-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.