Open Procurement Albania

Marrje me qira e dy kaldajave pėr ngrohje me lėndė djegėse - Pellet, nė S. U. "Shefqet Ndroqi", Tiranė

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Marrje me qira e dy kaldajave pėr ngrohje me lėndė djegėse - Pellet, nė S. U. "Shefqet Ndroqi", Tiranė
Nr. Reference
Ēmimi Dysheme Lekė 2 412 433,00
Lloji i Kontratės Publike Marrje me Qera
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 03-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Ludri SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ludri SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 412 433,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 720 760,00
  Data e lidhjes sė kontratės 03-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.10 - Dt.13-03-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.