Open Procurement Albania

Loti 11 - Kite pėr matjen e shpejtė tė glicemisė

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik, e ndarė nė lote. Loti 11 - Kite pėr matjen e shpejtė tė glicemisė
Nr. Reference REF-72280-03-16-2017
Vlera / Fondi Limit 150 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 17-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-04-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 10-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Bylis Pharma - Euromed Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 148 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 177 600,00
  Data e lidhjes sė kontratės 23-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-08-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme: Operatori Ekonomik "BYLIS PHARMA" sh.p.k nė sistemin elektronik tė Agjensisė sė Prokurimit Publik ka paraqitur vetėm formular oferte bosh dhe asnjė dokumentacion tjetėr, duke mos plotėsuar asnjė nga kriteret e vendosura nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.20 - Dt.22-05-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.29-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.