Open Procurement Albania

Blerje ushqime pėr Spitalin Pukė pėr vitin 2017

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė
Objekti i Tenderit Blerje ushqime pėr Spitalin Pukė pėr vitin 2017
Nr. Reference REF-74517-03-28-2017
Vlera / Fondi Limit 1 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-04-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 10-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Eglenti SHPK - DOGEL - AgroAl International
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Eglenti SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 921 490,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1. "Dogel"shpk Nipt K59418208E
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Nuk paraqiti njė dokument qė vėrteton se (subjekti juaj): a) ka plotėsuar detyrimet fiskale, b) ka paguar tė gjitha detyrimet e sigurimeve shoqėrore , te lėshuar nga Administrata Tatimore
  Arsyeja e Anulimit Anulluar per arsye se nuk eshte kualifikuar operatori ekonomik pjesemarres per mungese dokumentacioni kualifikues ligjor.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.17 - Dt.02-05-2017
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.23 - Dt.12-06-2017

  Blerje ushqime pėr Spitalin Pukė pėr vitin 2017

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė
  Objekti i Tenderit Blerje ushqime pėr Spitalin Pukė pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017 (Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor)
  Nr. Reference REF-71878-03-15-2017
  Vlera / Fondi Limit 1 500 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 16-03-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-03-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 27-03-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye se nuk ėshtė paraqitur asnjė operator ekonomik nė sistemin elektronik
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.