Open Procurement Albania

Ruajtja e objekteve ndėrtimore tė shėrbimit spitalor dhe tė personelit mjekėsor me roje private nga subjekte private deri nė fund tė vitit 2017 (pėr 280 ditė)

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Objekti i Tenderit Ruajtja e objekteve ndėrtimore tė shėrbimit spitalor dhe tė personelit mjekėsor me roje private nga subjekte private deri nė fund tė vitit 2017 (pėr 280 ditė)
Nr. Reference REF-69386-02-27-2017
Vlera / Fondi Limit 2 357 881,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 10-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues ELNADO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ELNADO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 353 400,00
  Data e shpalljes sė fituesit 12-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 824 080,00
  Data e lidhjes sė kontratės 27-03-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.29-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.