Open Procurement Albania

Loti 1 - Kite, Reagente dhe Materiale pėr Laboratorin Baktereologjik dhe Laboratorin Kl-Biokimik

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Blerje Kite, reagente dhe materiale Laboratori pėr nevojat e SUT - sė pėr vitin 2017 ndarė nė lote: Loti 1 - Kite, Reagente dhe Materiale pėr Laboratorin Baktereologjik dhe Laboratorin Kl-Biokimik
Nr. Reference REF-74095-03-27-2017
Vlera / Fondi Limit 3 570 010,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-04-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 06-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues BYLIS PHARMA - GENIUS - KRIJON - EUROMED
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 590 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 108 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 05-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Jane s’kualifikuar:
  1.Bylis Pharma Nr. Nipti : K12929401M
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  - Nuk ka paraqitur oferte
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.17 - Dt.02-05-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.19 - Dt.15-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.