Open Procurement Albania

Loti 1 - Kite, Reagente dhe Materiale për Laboratorin Baktereologjik dhe Laboratorin Kl-Biokimik

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit Blerje Kite, reagente dhe materiale Laboratori për nevojat e SUT - së për vitin 2017 ndarë në Lote: Loti 1 - Kite, Reagente dhe Materiale për Laboratorin Baktereologjik dhe Laboratorin Kl-Biokimik
Nr. Reference REF-74095-03-27-2017
Vlera / Fondi Limit 3 570 010,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 28-03-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-04-2017
Data e mbajtjes se tenderit 06-04-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues BYLIS PHARMA - GENIUS - KRIJON - EUROMED
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 590 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-04-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3 108 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 05-05-2017
  Kohezgjatja e kontrates 15-12-2017
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Jane s’kualifikuar:
  1.Bylis Pharma Nr. Nipti : K12929401M
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  - Nuk ka paraqitur oferte
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.17 - Dt.02-05-2017
  Lidhja e Kontrates Nr.19 - Dt.15-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.