Open Procurement Albania

Blerje Kite dhe Materiale për Aparatin e Astrupit për nevojat e SUT–së për vitin 2014

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit Blerje Kite dhe Materiale për Aparatin e Astrupit për nevojat e SUT–së për vitin 2014 - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-07130-04-19-2017
Vlera / Fondi Limit 1 116 683,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit te Tenderit 20-04-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-05-2017
Data e mbajtjes se tenderit 02-05-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2017
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Loti 2 - Kite dhe Materiale për Aparatin e Astrupit

  Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
  Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
  Objekti i Tenderit Blerje Kite, reagente dhe materiale Laboratori për nevojat e SUT - së për vitin 2017 ndarë në Lote: Loti 2 - Kite dhe Materiale për Aparatin e Astrupit
  Nr. Reference REF-74100-03-27-2017
  Vlera / Fondi Limit 1 116 683,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 28-03-2017
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-04-2017
  Data e mbajtjes se tenderit 06-04-2017
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 15-12-2017
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet për arsye të mos kualifikimit të asnjërit prej Operatoreve Ekonomik që kishin hyrë në sistem
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.16 - Dt.24-04-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.