Open Procurement Albania

Blerje ushqime e ndarė me Lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės - Loti 1: Bukė - financuar nga Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Blerje ushqime e ndarė me Lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės - Loti 1: Bukė - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-74482-03-28-2017
Vlera / Fondi Limit 784 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-04-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 07-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Eglenti SHPK - DOGEL - IZET MUCMATA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Eglenti SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 754 600,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1. "Dogel"shpk Nipt K59418208E
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Nuk paraqiti njė dokument qė vėrteton se (subjekti juaj): a) ka plotėsuar detyrimet fiskale, b) ka paguar tė gjitha detyrimet e sigurimeve shoqėrore , te lėshuar nga Administrata Tatimore 2. "Izet Mucmata"p.f Nipt K37506269O
  Nuk paraqiti Njė dokument qė vėrteton se (subjekti juaj): a) ka plotėsuar detyrimet fiskale, b) ka paguar tė gjitha detyrimet e sigurimeve shoqėrore , te lėshuar nga Administrata Tatimore
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.17 - Dt.02-05-2017
  Lidhja e Kontratės

  Blerje ushqimesh e ndarė me Lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 1 - Buke

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
  Objekti i Tenderit Blerje ushqimesh e ndarė me Lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 1 - Buke
  Nr. Reference REF-74482-03-28-201
  Vlera / Fondi Limit 784 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 27-02-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-03-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 06-03-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye se asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.