Open Procurement Albania

Blerje ushqimesh e ndarė me Lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 2 - Mish (vici , pule)

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Blerje ushqimesh e ndarė me Lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 2 - Mish (vici , pule)
Nr. Reference REF-69264-02-24-2017
Vlera / Fondi Limit 2 150 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 06-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues M.C CATERING - DOGEL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • M.C Catering SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 872 640,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 247 168,00
  Data e lidhjes sė kontratės 13-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. "Dogel"shpk Nipt K59418208E
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Nuk paraqiti libreze shendetesore sic kerkohej ne DST Kriteret e vecanta per kualifikim , kapaciteti teknik
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.02-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.