Open Procurement Albania

Blerje ushqimesh e ndarë me Lote, për nevojat e Spitalit Kukës për vitin 2017. Loti 6 - Ushqime koloniale

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kukës
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kukës
Objekti i Tenderit Blerje ushqimesh e ndarë me Lote, për nevojat e Spitalit Kukës për vitin 2017. Loti 6 - Ushqime koloniale
Nr. Reference REF-69268-02-24-2017
Vlera / Fondi Limit 1 237 030,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 27-02-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-03-2017
Data e mbajtjes se tenderit 06-03-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues M.C CATERING - DOGEL - NELSA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • M.C Catering SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 158 640,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-03-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 390 368,00
  Data e lidhjes se kontrates 13-04-2017
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2017
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janë s'kualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. "Dogel"shpk Nipt K59418208E
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  Nuk paraqiti libreze shendetesore sic kerkohej ne DST Kriteret e vecanta per kualifikim , kapaciteti teknik
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.17 - Dt.02-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.