Open Procurement Albania

Mirėmbajtje e automjeteve - financuar nga buxheti i shtetit

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje e automjeteve - financuar nga buxheti i shtetit
Nr. Reference REF-70031-03-02-2017
Vlera / Fondi Limit 1 438 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 14-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues BEKTASH MUHAMUĒI & KOSTANDIN GRAMOZI - AE GRUP
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BEKTASH MUHAMUĒI-KOSTANDIN GRAMOZI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 725 750,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte s'kualifikuar ofertuesi "AE GRUP" per keto arsye:
  a) Nuk ka dorezuar dokumentin qe verteton se subjekti nuk eshte denuar me vendim te formes se prere, qe lidhet me aktivitetin e tij profesional
  b) Nuk ka dorezuar dokumentin qe verteton se subjekti nuk eshte denuar per shkelje penale, ne perputhje me Nenin 45/1 te LLP
  c) Subjekti e ka qendren e sherbimit ne Tirane ku nje nga kushtet kryesore te vendosura nga AK eshte qerndra e servisit te kete detyrimisht nje distance jo me shume se 20 km nga qyteti i Sarandes
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.