Open Procurement Albania

Blerje kite dhe reagente ndarė nė lote. Loti 1 - Blerje kite e reagent biokimik

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Objekti i Tenderit Blerje kite dhe reagente ndarė nė lote. Loti 1 - Blerje kite e reagent biokimik
Nr. Reference REF-68617-02-21-2017
Vlera / Fondi Limit 316 340,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 22-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 06-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues EUROMED SHPK - Saer MEDICAL - GENIUS
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 295 575,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 354 690,00
  Data e lidhjes sė kontratės 31-03-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  - Eshte s'kualifikuar subjekti "Genius" shpk sepse:
  - Ky ofertues nuk ka paguar energjine elektrike pėr muajt nėntor-dhjetor 2016 dhe janar-shkurt 2017
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.