Open Procurement Albania

Blerje, prodhim "Dokumentacioni Specifik" pėr SUT - financuar nga Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Blerje, prodhim "Dokumentacioni Specifik" pėr SUT - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-69259-02-24-201
Vlera / Fondi Limit 1 208 273,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 09-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues KRISTALINA K-H SHPK - MONTAL SHPK - ANI PRINT - PROMO PRINT - RAMA-GRAF - ADEL CO - TEUTA PRINT - O L S O N I
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRISTALINA K-H SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 971 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 165 200,00
  Data e lidhjes sė kontratės 11-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1."MONTAL" me Nr. Nipti : J662009007F
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  1. Ka paraqitur ne sistem vetem nje dokument (Vertetim OSHEE)
  2. "ANI PRINT" shpk Nr. Nipti : K82231003A
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Skualifikohet pasi nuk ploteson numrin minimial te punonjesve te kerkuar per periudhen janar-dhjetor 2016 (5 punonjes); Vertetim OSHEE nuk eshte paguar muaji Janar; Deklarata e bankes eshte leshuar ne daten 25.01.2017 nderkohe qe kerkohet te jete leshuar jo me vone se 10 dite para dates se hapjes se ofertave.
  3. "PROMO PRINT " shpk Nr. Nipti : L03721002V
  Operatori skualifikohet pasi nuk ka paraqiur vertetimin per realizimin e kontrates se ngjashme
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.15 - Dt.18-04-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.