Open Procurement Albania

Blerje Kite dhe reagente. Loti 1 - Blerje Kite Reagent dhe materiale konsumi pėr Laboratorin Cito patologjik

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Kite dhe reagente - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Blerje Kite Reagent dhe materiale konsumi pėr Laboratorin Cito patologjik
Nr. Reference REF-69922-03-01-2017
Vlera / Fondi Limit 628 260,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 13-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues EUROMED SHPK - KRIJON SHPK - BYLIS PHARMA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 540 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 648 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 18-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-10-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  1. Bylis Pharma Shpk NIPT: K 12929401 M Vlera: 0 (zero leke pa tvsh) perkatesisht per arsyet e meposhtme:
  Gjate shqyrtimit te dokumentacionit administrativo ligjor u konstatua se O.E Bylis Pharma shpk, nuk ka paraqitur asnje dokumentacion te plote, me dokumentacionin e dorezuar nga kjo shoqeri nuk plotesohen te gjitha kerkesat e pergjithshme dhe te vecanta per kualifikim te percaktuara ne shtojcen 8 e DST. O.E Bylis Pharma shpk konkurron per vleren 0 (zero)
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.15 - Dt.18-04-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.02-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.