Open Procurement Albania

Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė me roje private tė DSHP Gjirokastėr - financuar nga Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr
Objekti i Tenderit Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė me roje private tė DSHP Gjirokastėr - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 333 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 15-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues ANAKONDA SEKURITY - A-L SECURITY - ANAKONDA - NAZERI 2000 - OKTAPUS - TAULANTI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A-L SEKURITY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 318 434,84
  Data e shpalljes sė fituesit 20-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 582 122,00
  Data e lidhjes sė kontratės 01-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 01-04-2017 deri me 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1.Operatori ekonomik NAZERI_2000 me nipt K31422029Q
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Nuk ka paraqitur vertetimin nga Bashkia Tirane per pagesen e taksave vendore per vitin 2017. Gjithashtu jane terhequr nga konkurimi me ane te deklaratave ne daten 20.03.2017 operatoret ekonomik:
  1. ANAKONDA SEKURITY me nipt K39003551E
  2. ANAKONDA me nipt K29009508I
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.9 - Dt.06-03-2017
  Shpallja e Fituesit Nr.13 - Dt.03-04-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.14 - Dt.10-04-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.