Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė sė godinave me roje private, punonjės shėrbimi dhe sistem alarmi

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė sė godinave me roje private, punonjės shėrbimi dhe sistem alarmi
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 12 344 331,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 16-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues KUMRIA 1 SHPK
NAZERI 2000
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KUMRIA 1 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 11 869 838,33
  Data e shpalljes sė fituesit 28-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 14 243 806,00
  Data e lidhjes sė kontratės 06-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 8 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar oferta e operatorit ekonomik:
  1) NAZERI 2000 SHPK,
  Per paraqitje dokumentacioni te parregullt.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.8 - Dt.27-02-2017
  Shpallja e Fituesit Nr.14 - Dt.10-04-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.15 - Dt.18-04-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.