Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Plotėsimi i nevojave tė furnizimit me karburante tė automjeteve pėr nevojat e fillim vitit 2017

Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Plotėsimi i nevojave tė furnizimit me karburante tė automjeteve pėr nevojat e fillim vitit 2017. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ lotit: Vlera 1 499 925 (me TVSH) lidhur me 26.05.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 249 987,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 27-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Kastrati SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kastrati SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 249 987,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 299 984,40
  Data e lidhjes sė kontratės 27-03-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.14 - Dt.10-04-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.