Open Procurement Albania

Mirëmbajtje e pajisjeve mjekësore në Spitalin Rajonal Elbasan - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 5 - Mirëmbajtje parandaluese për aparat Mamografi dhe anestezi

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje e pajisjeve mjekësore në Spitalin Rajonal Elbasan - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 5 - Mirëmbajtje parandaluese për aparat Mamografi dhe anestezi
Nr. Reference REF-06291-04-14-2017
Vlera / Fondi Limit 488 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit te Tenderit 17-04-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-04-2017
Data e mbajtjes se tenderit 26-04-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2017
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Mirëmbajtje e pajisjeve mjekësore në Spitalin Rajonal Elbasan - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 5 - Mirëmbajtje parandaluese për aparat Mamografi dhe anestezi

  Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
  Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
  Objekti i Tenderit Mirëmbajtje e pajisjeve mjekësore në Spitalin Rajonal Elbasan - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 5 - Mirëmbajtje parandaluese për aparat Mamografi dhe anestezi
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 488 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 13-04-2017
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-04-2017
  Data e mbajtjes se tenderit 24-04-2017
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2017
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.