Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: Blerje lëndë djegëse për kaldajën (pellet)

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: Blerje lëndë djegëse për kaldajën (pellet). Vlera totale përfundimtare e kontratës fillestare/ Lotit ishte 5,388,927.6 leke (me TVSH), lidhur më 10.10.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 898 125,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 30-12-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues IGMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IGMA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 898 125,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 077 750,00
  Data e lidhjes se kontrates 30-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.4 - Dt.30-01-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.